طلا یا نقره

تصویر گل زیبا عکس گل روز

جهت سنجش مزیت نقره نسبت به طلا با نگاهی گذرا به قیمت نقره و قیمت طلا در خبرگزاری ها و دانلود نمودار های مربوطه درمیابیم که به منظور ثبت نام بیمه اقتصادی خود بعنوان بیمه سلامت دارایی هایمان حرید طلا و نقره انتخابی درست خواهد بود. لیکن بدلیل اختلاف قیمت بسیار زیاد نقره با طلا، بطور مثال در قبال خرید یک گرم طلا قادر خواهیم بود حدود 25 گرم نقره خریداری کنیم. مردها بر عکس زن ها تمایلی به خرید زیور آلات ندارند ولی مصنوعات نقره تصمیمی مشترک بین سلیقه زن و مرد خواهد بود.

برای مشاهده تصویر عکس گل های نقره و یا دانلود عکس های دلخواه، میتوانید به منوی گل نقره مراجعه نمائید.

چرا گل نقره

موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو، بورس دانلود عکس های مربوط به گل لاله، دسته گل عروس، دسته گل زیبا و هدیه های مربوط به روز زن و روز مادر و غیره میباشد. با مقایسه قیمت طلا که بسیار بیشتر از قیمت نقره میباشد و همچنین قیمت سکه که با قیمت ارز و قیمت دلار در نوسان میباشد و بازار آشفته دلار، انتخاب و خرید گل نقره بعنوان مناسبترین کادو پیشنهاد میگردد.

گل نقره بهتاش

روش محاسبه قیمت نقره

برای فرمول نویسی جهت محاسبه قیمت نقره به روش زیر عمل نمائید.

( قیمت روزانه دلار ) را در ( قیمت هر اونس نقره بر حسب دلار ) ضرب نمائید. حاصل را بر عدد 1/31 تقسیم نمائید تا عدد مذکور بر حسب گرم باشد.

به طور مثال اگر قیمت امروز دلار 3000 تومان باشد و قیمت هر اونس نقره 20 دلار باشد. قیمت امروز نقره معادل 1929 تومان خواهد بود.

شما با استفاده از فرمول ریاضی بالا و یا نوشتن فرمول اکسل میتوانید بر اساس قیمت ارز یا همان قیمت دلار و قیمت هر اونس نقره، قیمت هر گرم نقره خام را محاسبه نمائید.

گل نقره