مزیت گل نقره
با مقایسه قیمت طلا که بسیار بیشتر از قیمت نقره میباشد و همچنین قیمت سکه که با قیمت ارز و قیمت دلار در نوسان میباشد و بازار آشفته دلار، انتخاب و خرید گل نقره بعنوان مناسبترین کادو پیشنهاد میگردد.

ادامه

راهنمای خرید گل نقره
مهترین فلسفه برای انتخاب گل نقره بعنوان یک هدیه، عدم خرابی، شکسته شدن، ماندگاری طولانی و همچنین رشد قیمت و قابلیت نقدشوندگی در بازار هست. عیار گل های نقره در بازار ایران معمولا 84 میباشد. جهت آشنائی بیشتر با عیار نقره در مقاله ای دیگر توضیحاتی ارائه خواهم نمود. قیمت گذاری مصنوعات نقره نیز مانند طلا و جواهر میباشد

ادامه

راهنمای خرید گل نقره
تنوع گل و قاب هم از اهمیت بالائی برخوردار است. در مورد قیمت اظهار نظر نمیکنم ولی بدانید که در شهر های مختلف و حتی در نقاط مختلف یک شهر دارای قیمت های متفاوتی هستیم. سعی کنید قیمت خرید شما از محدوده منطقی و عرف بازار خارج نشود. در نهایت فراموش نکنید که فاکتور خرید دریافت کنید.

ادامه

گل نقره
مراحل اجرای کار

ادامه

محصولات

تماس با ما

آدرس فروشگاه : تهران ، سبزه میدان ، بازار کفاشها ، سرای رحیمیه دوم

تلفن فروشگاه : 55151504

درباره گل نقره

از طرفی نمونه های گل لاله و گل رز که با نقره ساخته شد با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شد. این امر باعث گسترش و توسعه استفاده از عکس گل جهت تولید گل نقره شد. امروزه گل نقره بعنوان بهترین هدیه و بهترین کادو جایگاه خاصی در بین دیگر اقلام مشابه را به خود اختصاص داده است.